• https://api.whatsapp.com/send?phone=sdfsdg
  • https://www.twitter.com/zdfh
  • https://www.instagram.com/zfdhfdhCENKA GELİŞMİŞ ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ İMALAT SANAYİ

Elevator Technology

OUTSİDE (03)

OİTSİDE:

Dış cephe ev asnasörü, Outside Yapınız'da yer kaybına uğramadan, dış mekanda konumlandırılarak evinize konfor,yapınıza değer katacak bir ürün'dür. Sistem 2,3,4 durak olarak çalışabilmekte olup hidrolik sistem lidir. Cenka Asansör imalatı olan ürünümüz sizler için güvenilir ve konforlu bir çözüm olacaktır.

SORU CEVAP:

Dış mekan ev asansörü için standart ebatlar nelerdir.
Oitside ev asansörü, A (110x110) cm  B (120x120) cm  C (130x130)cm S (esnek projelendirme) ölçülerinde üretilmekte'dir. Autocad çizim için linke tıklayıp indirebilirsiniz.
S modeli ürünümüz talebiniz doğrultusunda ölçülendirilip imal edilmektedir.


Standart özellikler:
Oitside ev asansörü standartları kompakt bir sistem üzerinde çelik konstürüksiyon+cam kaplama+asansör mekaniği ve eletrik gereksinimlerini paket olarak ihtiva etmektedir. Konstürüksiyon elektrostatik fırın boyalı,Cam kaplama 4+4 lamine cam, Asansör kabini tam kapalı tip olarak imal edilir.

Elektrik kesintilerinde çalışma:
Ev asansörülerimiz Elektrik kesintilerin'de UPS sistemi ile donatılmış olduğu için asansör'de kalmak gibi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Güç gereksinimi:
Ev Tipi Asansörlerimiz 220&380 volt ile çalışabilmekte'dir. Sipariş aşamasında mevcut hattınıza göre talep te bulunmalısınız.


,